تبلیغات
وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ... - مطالب شهریور 1393
یاد یاران سفر کرده بخیر ...
با نام خدازمان چه بی وقفه میگذرد ، چه بی صبرانه تمام صبوری این دنیا را با خود میبرد. زمان میگذرد و همه ما در خوابیم ، نه از شمالمان خبر است نه از جنوب ، نه غرب و نه شرق. اما هستند آدمهای صبوری که بی صبری زمان هرگز نتوانست صبوریشان را به سخره بگیرد. همیشه آماده اند برای یاور بودن و برای مرد ماندن در دنیایی که دزدان ناموس و وطن به جنگ بندگان خدا که هیچ به جنگ خدا  میروند. همه طعنه زدند بر صبوری مردانی که از خوشی ها گذشتند تا من و امثال منی آرام در این کوچه و خیابان ها راه برویم و خیالمان نباشد که چه  میگذرد.

یادمان رفته چه آرامشی داریم و چه کسانی آن را برایمان به ارمغان آوردند. ما در روزمرگی خودمان ماندیم و آنها رفتند تا روزمرگی دنیا زمین گیرشان نکند. و چه بی رحم دنیایی است که چنین قهرمانهایی را یک شبه از ما گرفت. دنیایی که شاید رحیم بودنش را اما !با لقای معشوق به عاشقان صبور ما عطا کرد ، چیزی که تولدی شد برای تبریک و تسلیت. تبریک به عاشقان صبوری که به معشوق رسیدند و تسلیت به چون مایی که گلهای بهشتی از باغچه زندگیمان جدا شد. گلهایی که در واقع بهترین و زیباترین هدیه های هستی بودند.

گلهایی که باغبان مهربانی چون جعفر خانی آنها را پرورش میداد و ما اکنون در این روز تولد می آییم که
تولدتان را تبریک بگوییم و از رشادتهای شما تشکر کنیم ، می آییم که بگوییم راهتان را ادامه خواهیم داد و از شما بخواهیم سلام ما را به امام زمانمان برسانید و بخواهید ظهورش را به ما هدیه دهد.
 
می آییم تولد دوباره تان را تبریک بگوییم و بگوییم هرگز از دلهایمان بیرون نخواهید رفت .می آییم برای تجدید پیمان در سالروز تولدتان ...

تولد سه سالگی شما مبارک

جعفر خان شیر کوهستان ، محمد غفاری
، محمد منتظر القائم ، یوسف فدایی نژاد ، علی پرورش ، صمد امیدپور ، محمد محرابی پناه ، کمیل صفری تبار ، مسلم احمدی پناه ، سید محمود موسوی ، حسین رضایی  ، عبد الزهرا بریهی ، حسن حسین پور و شهید مهدی مولانیا و خلیل عسکری. تولد همه شما مبارک
ادامه مــطلب
+نوشته شـــده در سه شنبه 4 شهریور 1393ساعــت09:11 ب.ظ تــوسط آرزوی شهادت | نظرات ()
طبقه بندی: مدافعان وطن، دلنوشته...، شهدای صابرین،